ERR0JM821E14C36T
MFR.Part #
ERR0JM821E14C36T
JLCPCB Part #
C5128237
Package
Plugin,D6.3xL14mm
Description
-40℃~+105℃ 14mm 6.3V 6.3mm 820uF ±20% 插件,D6.3xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS