ERM1VM221F12OTFC
MFR.Part #
ERM1VM221F12OTFC
JLCPCB Part #
C106611
Package
Plugin,8x12mm
Description
10000hrs@105℃ 12mm 220uF 3.5mm 35V 8mm 插件,8x12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS