ERK2GM3R3F12OT
MFR.Part #
ERK2GM3R3F12OT
JLCPCB Part #
C106591
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 2000hrs@105℃ 3.3uF 3.5mm 400V 80mA@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS