ERK2GM220G16OT
MFR.Part #
ERK2GM220G16OT
JLCPCB Part #
C106587
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16mm 2000hrs@105℃ 22uF 400V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS