ERK2GM180F16OT
MFR.Part #
ERK2GM180F16OT
JLCPCB Part #
C2937567
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 18uF 2000hrs@105℃ 400V 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS