ERK2GM150G16OT
MFR.Part #
ERK2GM150G16OT
JLCPCB Part #
C106585
Package
Plugin,10x16mm
Description
10mm 15uF 2000hrs@105℃ 20mm 400V 5mm 插件,10x16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS