ERK2GM100F11OTHO
MFR.Part #
ERK2GM100F11OTHO
JLCPCB Part #
C106578
Package
Plugin,D8xL11mm
Description
10uF 11mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 400V 8mm ±20% 插件,D8xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS