ERJ1VM471F20OT
MFR.Part #
ERJ1VM471F20OT
JLCPCB Part #
C5213785
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 20mm 3.5mm 35V 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS