ERJ1VM102W20OT
MFR.Part #
ERJ1VM102W20OT
JLCPCB Part #
C5213790
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
1000uF 12.5mm 12000hrs@105℃ 20mm 35V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS