ERJ1VM100D11C30T
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERJ1VM100D11C30T
JLCPCB Part #
C721190
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 11mm 35V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS