ERJ1KM220E12OT
MFR.Part #
ERJ1KM220E12OT
JLCPCB Part #
C721183
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 12mm 22uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS