ERJ1JM471K20OT
MFR.Part #
ERJ1JM471K20OT
JLCPCB Part #
C724780
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
13mm 20mm 470uF 63V ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS