ERJ1JM331G20OT
MFR.Part #
ERJ1JM331G20OT
JLCPCB Part #
C2930503
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 330uF 63V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS