ERJ1JM271G20C36T
MFR.Part #
ERJ1JM271G20C36T
JLCPCB Part #
C2937555
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 20mm 270uF 63V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS