ERJ1HM680E12C35T
MFR.Part #
ERJ1HM680E12C35T
JLCPCB Part #
C721197
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 50V 6.3mm 68uF ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS