ERJ1HM471W20OT
MFR.Part #
ERJ1HM471W20OT
JLCPCB Part #
C5213787
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
12.5mm 12000hrs@105℃ 20mm 470uF 50V 5mm ±20% Plugin,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS