ERJ1HM2R2D11OT
MFR.Part #
ERJ1HM2R2D11OT
JLCPCB Part #
C2988876
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 2.2uF 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS