ERJ1HM272L35OT
MFR.Part #
ERJ1HM272L35OT
JLCPCB Part #
C5123339
Package
Plugin,D16xL35mm
Description
16mm 2700uF 35mm 50V ±20% 插件,D16xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS