ERJ1HM270D12OT
MFR.Part #
ERJ1HM270D12OT
JLCPCB Part #
C155538
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
12mm 27uF 2mm 50V 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D5xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS