ERJ1EM680D11OTG
MFR.Part #
ERJ1EM680D11OTG
JLCPCB Part #
C2990911
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 25V 2mm 5mm 68uF ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS