ERJ1EM331G09OT
MFR.Part #
ERJ1EM331G09OT
JLCPCB Part #
C106556
Package
Plugin,D10xL9mm
Description
1.02A@100kHz 10000hrs@105℃ 10mm 25V 330uF 5mm 97mΩ@100kHz 9mm ±20% 插件,D10xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS