ERJ1EM331F12OT
MFR.Part #
ERJ1EM331F12OT
JLCPCB Part #
C724735
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 25V 330uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS