ERJ1CM471F12OT
MFR.Part #
ERJ1CM471F12OT
JLCPCB Part #
C5213781
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
10000hrs@105℃ 12mm 16V 3.5mm 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS