ERJ1CM102G20OT
MFR.Part #
ERJ1CM102G20OT
JLCPCB Part #
C2916284
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 16V 20mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS