ERJ1CM101D11OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERJ1CM101D11OT
JLCPCB Part #
C2930508
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11mm 16V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS