ERJ1AM681F16OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERJ1AM681F16OT
JLCPCB Part #
C106551
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
1.6A@100kHz 10000hrs@105℃ 10V 16mm 3.5mm 59mΩ@100kHz 680uF 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS