ERH2WM100G20B50T
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERH2WM100G20B50T
JLCPCB Part #
C721180
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 10uF 20mm 450V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS