ERH2GM820L25OT
MFR.Part #
ERH2GM820L25OT
JLCPCB Part #
C160188
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
16mm 25mm 3000hrs@105℃ 400V 7.5mm 82uF ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS