ERH2GM470G40OT
MFR.Part #
ERH2GM470G40OT
JLCPCB Part #
C724741
Package
Plugin,D10xL40mm
Description
10mm 400V 40mm 47uF ±20% 插件,D10xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS