ERH2CM221L25OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERH2CM221L25OT
JLCPCB Part #
C171622
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
160V 16mm 220uF 25mm 3000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS