ERG1VM101F11OTG
MFR.Part #
ERG1VM101F11OTG
JLCPCB Part #
C724679
Package
Plugin,D8xL11mm
Description
100uF 11mm 35V 8mm ±20% 插件,D8xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS