ERG1HM220D11OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERG1HM220D11OT
JLCPCB Part #
C724716
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 22uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS