ERG1EM102G20OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERG1EM102G20OT
JLCPCB Part #
C383026
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
1000uF 10mm 20mm 25V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS