ERF1KM471L25OT
MFR.Part #
ERF1KM471L25OT
JLCPCB Part #
C724388
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 16mm 25mm 470uF ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS