ERF1JM472W25OT
MFR.Part #
ERF1JM472W25OT
JLCPCB Part #
C724745
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
12.5mm 25mm 4700uF ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS