ERF1JM151G13C50T
MFR.Part #
ERF1JM151G13C50T
JLCPCB Part #
C2916288
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 13mm 150uF 63V ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS