ERF1JM151F20OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERF1JM151F20OT
JLCPCB Part #
C721178
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 150uF 20mm 63V 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS