ERF1HM681W20OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERF1HM681W20OT
JLCPCB Part #
C106529
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
12.5mm 20mm 50V 5mm 6000hrs@105℃ 680uF ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS