ERF1HM221G13OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERF1HM221G13OT
JLCPCB Part #
C22435267
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 13mm 220uF 50V ±20% Plugin,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS