ERF1EM681G20OT
MFR.Part #
ERF1EM681G20OT
JLCPCB Part #
C160151
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
1.87A@100kHz 10mm 20mm 22mΩ@100kHz 25V 5000hrs@105℃ 5mm 680uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS