ERF1EM332L25C36T
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERF1EM332L25C36T
JLCPCB Part #
C724774
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
16mm 25V 25mm 3300uF ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS