ERF1CM471E14C30T
MFR.Part #
ERF1CM471E14C30T
JLCPCB Part #
C2762614
Package
Plugin,D6.3xL14mm
Description
-40℃~+105℃ 14mm 16V 470uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS