ERF1CM221E11OT
MFR.Part #
ERF1CM221E11OT
JLCPCB Part #
C724564
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 16V 220uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS