ERF1CM101E07OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERF1CM101E07OT
JLCPCB Part #
C5266035
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
100uF 16V 2.5mm 3000hrs@105℃ 6.3mm 7mm ±20% Plugin,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS