ERE1VM221F12C35T
MFR.Part #
ERE1VM221F12C35T
JLCPCB Part #
C721167
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 220uF 35V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS