ERE1KM330F12OT
MFR.Part #
ERE1KM330F12OT
JLCPCB Part #
C106508
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
100V 12mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 33uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS