ERE1JM221G20OT
MFR.Part #
ERE1JM221G20OT
JLCPCB Part #
C106506
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 165mΩ@100kHz 20mm 220uF 3000hrs@105℃ 470mA@100kHz 5mm 63V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS