ERE1HM222L30OT
MFR.Part #
ERE1HM222L30OT
JLCPCB Part #
C383050
Package
Plugin,D16xL30mm
Description
16mm 2200uF 30mm 4000hrs@105℃ 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS