ERE1EM471G13OT
MFR.Part #
ERE1EM471G13OT
JLCPCB Part #
C105289
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
10mm 13mm 25V 3000hrs@105℃ 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS