ERE1EM471G13OC
MFR.Part #
ERE1EM471G13OC
JLCPCB Part #
C106498
Package
Plugin,10x13mm
Description
10mm 13mm 25V 3000hrs@105℃ 470uF 5mm 插件,10x13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS